👤

Am nevoie de ex 1


Rezolvare prin Metoda comparație și doresc fiecare calcul cu justificare fiindcă sunt la început


Am Nevoie De Ex 1 Rezolvare Prin Metoda Comparație Și Doresc Fiecare Calcul Cu Justificare Fiindcă Sunt La Început class=

Răspuns :

Răspuns:

24-21= 3lei costa un pachet de biscuiti

21÷3= 7lei costa o ciocolata

sper ca tea ajutat