. VA ROG AJUTATI-MA ESTE PENTRU MAINE 2 kg de mere şi 5 kg de pere costà 19 lei. 5 kg de mere şi 10 kg de pere costá 40 lei. Cât costà un kg de mere și un kg de pere OFER COROANA
Vă mulțumim că ați ales să vizitați site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, vă rugăm să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne va bucura, iar pentru acces rapid, nu uitați să ne salvați la favorite!