1) 1 pepsi…..7cocacola…..30g zahar 1pepsi…..3cocacola Cate grame are 1 cocacola? 2) 2nap…..7eugenii…..24lei 2nap…..5eugenii Ce pret are 1 eugenie? 3)8kg mere…..7kg pere…..22lei 8kg mere…..4kg pere Cat costa 1kg pere? 4) 3oi…..4vaci…..70l de lapte 3oi…..1vaca Cate litri de lapte da o vaca? (pe zi) VA ROG AJUTATIMA REPEDE DAU CORANA VA ROG FRUMOS FF REPEDEEE
Vă mulțumim că ați ales să vizitați site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, vă rugăm să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne va bucura, iar pentru acces rapid, nu uitați să ne salvați la favorite!