b Dacă 8 pixuri şi 6 creioane costă 82 de lei, atuh Opt kg de mere costă 24 de lei, adică tot atât cât 4 kg de lămâi. Cât costă 1 kg de lămâi? Consolidara
Vă mulțumim că ați ales să vizitați site-ul nostru dedicat Limba română. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, vă rugăm să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne va bucura, iar pentru acces rapid, nu uitați să ne salvați la favorite!